Łaźnie parowe

Relaks i regeneracja w łaźni parowej to gwarancja skutecznego ukojenia nerwów i rozluźnienia po ciężkim i stresującym dniu. Przyjemne ciepło okalające nasze ciało, klimatyczna muzyka, oraz wyjątkowy spokój i komfort dla ciała to niezaprzeczalne zalety użytkowania łaźni parowej. Nie każdy z nas zdaje sobie jednak sprawę, że łaźnia parowa to nie to samo co tradycyjna sauna fińska, czyli popularna sauna sucha. Różnią się one zdecydowanie i warto poznać bliżej łaźnię parową, gdyż jej dobroczynne właściwości zdają się nie mieć końca.

Łaźnie parowe – charakterystyka

Najważniejszą cechą charakterystyczną łaźni parowej jest to, że panuje w niej wilgotność 100%, przy temperaturze wahającej się między 40 a 55 stopniu Celsjusza. Dzięki temu łaźnia parowa rewelacyjne wpływa na kondycję skóry. Para wodna wnika jej głąb, intensywnie ją nawilżając i oczyszczając. Dzięki regularnemu korzystaniu z łaźni parowej nasza skóra staje się gładka, jędrna, i aksamitna. Z łaźni parowej możemy korzystać nawet codziennie, nie ma żadnych zdrowotnych przeciwwskazań, w przeciwieństwie do korzystania z sauny suchej, gdzie wilgotność powietrza jest znacznie niższa, a temperatura dużo wyższa, przez co może być niebezpieczna zwłaszcza dla osób, które borykają się z problemami z wysokim ciśnieniem lub krążeniem.

Zalety łaźni parowej

Oprócz wspomnianej poprawy kondycji skóry, korzystanie z łaźni parowej ma zbawienny wpływ na nasze samopoczucie. Doskonale rozluźnia mięśnie, pozwala się odprężyć, wyeliminować napięcie nagromadzone w ciele podczas całego dnia. Stosowanie jej zalecane jest szczególnie osobom, które pracują w ciągłym stresie i napięciu, ale świetnie wpływa również na sportowców, wspomagając regenerację mięśni po intensywnym treningu.

Łaźnie parowe dla każdego

Firma Aspawen zajmuje się profesjonalnym montażem łaźni parowych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i w obiektach użyteczności publicznej – hotelach, salonach odnowy biologicznej, czy sanatoriach. Świadczymy kompleksowe usługi, począwszy od wykonania projektu instalacji sauny parowej, poprzez montaż i uruchomienie urządzenia aż po regularny serwis i obsługę. Służymy fachowym doradztwem w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań idealnie dopasowanych do potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

Nasze pozostałe usługi

Klimatyzacja

Łaźnie parowe

Sauny

Serwis klimatyzacji

Pompy ciepła

Rekuperacje

Skontaktuj się z nami

697 660 002

Skontaktuj się z nami

601 772 558

Nasze pozostałe usługi

Klimatyzacja

Serwis klimatyzacji

Łaźnie parowe

Pompy ciepła

Sauny

Rekuperacje

Call Now Button